Neoprenové šortky

Výrobce:
Řadit podle:
698 Kč
1599 Kč
Lycrové  Šortky  GUL XOLA
Lycrové Šortky GUL XOLA

lycrové šortky GUL Xola UV Shorts RG0343 s UV ochranou UVP 50+. Velmi flexibilní a odolný materiál, zesílené kolena 0.5mm neoprenovou vrstvou.

Vaše cena:
698 Kč
Neoprenové kalhoty Agama FIT - 3/4 délka
Neoprenové kalhoty Agama FIT - 3/4 délka

Neoprenové tříčtvrteční kalhoty Agama FIT jsou vyrobeny z 2 mm SUPERTRECH neoprenu a nabízejí skvělou tepelnou izolaci a zároveň je zachována volnost pohybu. Všechny díly jsou pečlivě navrhovány tak, aby kalhoty velmi dobře seděly. Neoprenové kalhoty FIT jsou vhodné nejen pro všechny vodní sporty, ale i jako zateplení pod oblek. Neoprenové tříčtvrteční…

Vaše cena:
890 Kč
Neoprenové šortky Agama EASY Superstretch 2 mm
Neoprenové šortky Agama EASY Superstretch 2 mm

Neoprenové šortky z 2 mm Superstretch neoprenu. Neoprenové kalhoty jsou díky své pružnosti velmi pohodlné (vhodné také jako dvojité zateplení pod neoprenový oblek). Kalhoty z neoprenu jsou vhodné nejen pro všechny vodní sporty, ale také pro motorkáře, na cvičení atd.      

Vaše cena:
890 Kč
Neoprenové šortky GUL
Neoprenové šortky GUL

Pánské neoprénové šortky 2mm Response RE8302 s vynikající vlastností, která odráží teplo zpět a dává maximální tepelný komfort. Šňůrka kolem pasu dokonale stahuje pas a sedí tak dokonale. D-FLEX: odolné panely FLATLOCK: ploché švy TITANIUM 2: odratová vrstva pro udržení tepla pas stažitelný na šňůrku

Vaše cena:
1 090 Kč
PÁNSKÝ NEOPRÉN 3/2 GUL RESPONSE  GRAFIT
PÁNSKÝ NEOPRÉN 3/2 GUL RESPONSE GRAFIT

pánský neoprén GUL Response Short John Neoprénový oblek Gul Response je jedním z nejpopulárnějších a nejprodávanější řadou! Tento neopren ti poskytuje flexibilitu a odolnost. 

Vaše cena:
1 599 Kč

Chci dostávat emaily s akční­ nabídkou:

Odhlásit se z odběru emailingu


Sledujte nás také na: